Njeshat e Raqit 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Shkenca

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Informatike&internet

Informatika ne shkolla. Ndėrmjet ėndrrės sė djeshme nė errėsirė dhe realitetit virtual sot dhe nesėr... Pėrdorimi, funksioni i informimit dhe ai social i internetit. Komente mbi faqet shqiptare nė internet.
12168Algoritmika
2/24/2007, 8:02 pm
agent_47 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Matematika

Per te apasionuarit e matematikes
643Rendesia e matem...
2/20/2007, 3:57 am
LUCKY Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkencat natyrore

Biologji,fizike dhe shkenca te tjera natyrore. Diskutime te ndryshme . . .
416Lulja e preferua...
1/9/2007, 4:55 pm
Dhimiter Shiko mesazhin e fundit
Shkenca Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur