Njeshat e Raqit 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Jeta shkollore

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Tema shoqerore

 
Asnjė mesazh i ri

Historia

Diskutime mbi historine shqiptare dhe te huaj. Dokumenta interesante
553Napoleon Bonopar...
1/29/2007, 8:36 pm
manjetik Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Letersia

Per te apasionuarit  e letersise,letersi shqiptare dhe e huaj. Krijime te anetareve . . .
681Nese jeta juaj d...
10/7/2007, 12:50 am
Dar DeVil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjeografia

Ketu do te mund te diskutoni mbi gjeografine e shqiperise dhe te botes.Si dhe per vende te cilat do te donit ti vizitonit . . .
358Bejeni Shqiprine...
1/23/2007, 7:20 pm
Dhimiter Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Arsimi

Sistemi arsimor, problemet, poltikat dhe zhvillimi nė Shqipėri. Universitetet shqiptare dhe ato te huaja. Studentėt shqiptarė dhe arritjet e tyre kudo nė botė . . .
424shkollat e larta...
2/9/2007, 7:18 pm
LUCKY Shiko mesazhin e fundit

Shkenca

 
Asnjė mesazh i ri

Informatike&internet

Informatika ne shkolla. Ndėrmjet ėndrrės sė djeshme nė errėsirė dhe realitetit virtual sot dhe nesėr... Pėrdorimi, funksioni i informimit dhe ai social i internetit. Komente mbi faqet shqiptare nė internet.
12168Algoritmika
2/24/2007, 8:02 pm
agent_47 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Matematika

Per te apasionuarit e matematikes
643Rendesia e matem...
2/20/2007, 3:57 am
LUCKY Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkencat natyrore

Biologji,fizike dhe shkenca te tjera natyrore. Diskutime te ndryshme . . .
416Lulja e preferua...
1/9/2007, 4:55 pm
Dhimiter Shiko mesazhin e fundit

Maturat ne vite

 
Asnjė mesazh i ri

Nostalgji

Kujtime, mall dhe harrese
8155Kush mendoni esh...
10/2/2007, 3:49 pm
iris Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Maturat

ketu do te mund te flisni midis klasave, te tregoni gallatat e gjimnazit, foto te ndryshme etj etj... ehhhh....


663MATURA 2001-2005...
3/19/2007, 3:20 pm
statista Shiko mesazhin e fundit

Liceu francez

 
Asnjė mesazh i ri

Liceu francez

Historiku i liceut, binjakezimet etj...
478Vetem per liceis...
2/24/2007, 6:01 am
alboholic Shiko mesazhin e fundit

Thashetheme ne klasa

 
Asnjė mesazh i ri

Mora vesh qe ...

Nje shok me tha nje sekret qe ja kishte then nje shoqe e tij qe asaj ja kishte then nje shoqe e ngushte te vellait te saj te ciles ja kishte then:...
12364Ideja juaj e ēas...
1/28/2007, 11:45 pm
LUCKY Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Humor

Barsaleta te ndryshme, te postuara nga anetaret.
23297Ore mesimi ne sh...
3/12/2007, 7:47 pm
Korcare Shiko mesazhin e fundit
Jeta shkollore Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur