Njeshat e Raqit 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 
 
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Hyrja

 
Asnjė mesazh i ri

Prezantime

Ju lutem beni prezantimin tuaj ne forum, qe te njihemi me nga afer!
35394Pssssssssst erdh...
5/9/2007, 4:22 am
Dar DeVil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

AKTUALITET

Te rejat e fundit, informacione interesante nga cdo fushe do keni mundesine ta lexoni dhe ta komentoni ne kete forum. Cdo e re do jete dhe ne Portal...
932Zbulohen pasapor...
3/11/2007, 7:45 pm
Korcare Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Si te regjistroheni ne forum

Per tu regjistruar! Shume e thjeshte.
18Per tu regjistru...
7/18/2006, 11:08 pm
Dar DeVil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Rregullat e forumit

Ju lutem lexojini
22Thjesht nje perc...
6/16/2006, 10:50 pm
coucou Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sugjerime mbi forumin

Jepni pershtypje, ide dhe sugjerime mbi kete forum!
799Cfare do te doni...
5/9/2007, 4:39 am
Dar DeVil Shiko mesazhin e fundit

Jeta shkollore

 
Asnjė mesazh i ri

Tema shoqerore

tema shoqerore
Asnjė mesazh i riHistoria, Asnjė mesazh i riLetersia, Asnjė mesazh i riGjeografia, Asnjė mesazh i riArsimi
18216Nese jeta juaj d...
10/7/2007, 12:50 am
Dar DeVil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkenca

Shkenca
Asnjė mesazh i riInformatike&internet, Asnjė mesazh i riMatematika, Asnjė mesazh i riShkencat natyrore
22227Algoritmika
2/24/2007, 8:02 pm
agent_47 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Maturat ne vite

eh!!! kohet e gjimnazit...
Asnjė mesazh i riNostalgji, Asnjė mesazh i riMaturat
14218Kush mendoni esh...
10/2/2007, 3:49 pm
iris Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Liceu francez

Liceistat
Asnjė mesazh i riLiceu francez
478Vetem per liceis...
2/24/2007, 6:01 am
alboholic Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Thashetheme ne klasa

kafe muhabet...
Asnjė mesazh i riMora vesh qe ..., Asnjė mesazh i riHumor
35661Ore mesimi ne sh...
3/12/2007, 7:47 pm
Korcare Shiko mesazhin e fundit

Arti&Kultura

 
Asnjė mesazh i ri

Muzike

Shkembime informacionesh mbi kengetare shqiptare dhe te huaj.Linke per te zbritur kenge te ndryshme nga interneti . . .
287Kenga juaj e pre...
10/2/2007, 10:04 pm
iris Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kinematografi

Diskutime mbi filmat shqiptare dhe te huaj.Aktoret, dokumentaret, festivalet e filmit
770Prison Break
2/25/2007, 5:22 pm
alboholic Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete

Ne kete forum do te komentohen kuriozitete nga me te ndryshmet. Do te behen pyetje dhe do te jepen pergjigje per fenomenet qe hasim ne jete . . .
974Kuriozitete te n...
3/12/2007, 11:28 pm
Korcare Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Fotografi&Montazhe

Per te apasionuarit e fotografive,mund te dergojne ketu foto dhe montazhe nga me te ndryshmet . . .
Moderator: korcare4ever
Asnjė mesazh i riFoto nga qyteti ku jetoj
12180Firenze
3/9/2007, 5:13 pm
linux_chick Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Moda & Estetika

747I kushtoni shum ...
3/11/2007, 10:34 pm
linux_chick Shiko mesazhin e fundit

Korēa

 
Asnjė mesazh i ri

Korca ime

kultura korcare, birra korca, parku etj, etj. e keni ju ne dore te hapni tema...
8111korca sivjet
3/23/2007, 6:17 pm
de_puta_madre_07 Shiko mesazhin e fundit

Sport

 
Asnjė mesazh i ri

Formula 1

Per te apasionuarit e Formula 1
25FORMULA UNO SEZO...
3/19/2007, 3:16 pm
statista Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Futboll

Per te apasionuarit e sportit,diskutime mbi sporte te ndryshme.Kampionate, kupa etj . . .
5100Futbolli korēar...
3/18/2007, 1:53 am
statista Shiko mesazhin e fundit

Te ndryshme

 
Asnjė mesazh i ri

Diskutime te ndryshme

Ketu mund te diskutoni per tema te ndryshme qe nuk i gjeni ne forum
15201ANKESA
4/6/2007, 8:01 pm
LUCKY Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Politika shqiptare dhe e huaj


985Dy fjale per pse...
3/21/2007, 6:21 pm
albelda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shoqeria Shqiptare

1093akti me i dobish...
3/8/2007, 11:20 pm
Korcare Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuria apo...

14170Stilet qe ju pel...
4/18/2007, 12:00 am
corleone66 Shiko mesazhin e fundit
NJESHAT E RAQIT Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 3277 artikuj
Forumi ka 149 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri korca_10
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 15 mė 6/14/2009, 3:00 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Users having a birthday today : Madame BUTTERFLY (34)
Users with a birthday within the next 7 days: BLEDI (39), emdri (38), padrino (36), skrapari (37), Vasjana (35)
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur