Njeshat e Raqit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Njeshat e Raqit


 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Parisi

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
coucou
Admin
Admin
coucou

Male Numri i postimeve : 444
Age : 36
Vendndodhja : Some where over the rainbow...
Profesioni : Student
Registration date : 07/06/2006

Parisi Empty
MesazhTitulli: Cathedrale de Reims (Notre Dammes de Reims)   Parisi Icon_minitime6/9/2006, 11:45 am

Parisi Im0002739do.th

Parisi Im0002592om.th

_________________
Friendship is like underware, always near you
like condoms, always protecting you
and...
like Viagra, lift-up when you're down!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
linux_chick
Super-Moderator
Super-Moderator
linux_chick

Female Numri i postimeve : 540
Age : 35
Vendndodhja : bx,france
Profesioni : studente
Registration date : 31/05/2006

Parisi Empty
MesazhTitulli: Re: Parisi   Parisi Icon_minitime6/10/2006, 1:41 am

Coucou shume te bukura fotografite e Notre Dame, eshte nje nga kishat qe me pelqen me shume.
Dhe qe nuk lodhem duke e pare sa here qe e vizitoj.
Tani jo se e vizitoj perdite Razz ,se jam ne qytet tjeter, po kur jam ne paris..
Laughing

_________________
A good friend is like a computer
I ‘enter’ your life,
I ‘save’ you in my heart
‘Format’ your problems
‘Shift’ you to opportunities
And never ‘delete’ you from my memory
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
coucou
Admin
Admin
coucou

Male Numri i postimeve : 444
Age : 36
Vendndodhja : Some where over the rainbow...
Profesioni : Student
Registration date : 07/06/2006

Parisi Empty
MesazhTitulli: Tombe de James Duglas Morrison (The Doors) et la Tour Eiffel   Parisi Icon_minitime6/10/2006, 1:06 pm

Parisi Picture0277oi.th

Parisi Picture028chngd6np.th

Parisi Img4chngd1vi.th

_________________
Friendship is like underware, always near you
like condoms, always protecting you
and...
like Viagra, lift-up when you're down!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LUCKY
Anetar
Anetar
LUCKY

Female Numri i postimeve : 285
Age : 36
Vendndodhja : Michigan - USA
Profesioni : MEDICAL Student/NUCLEAR PHYSICS/MATHEMATICS
Registration date : 08/06/2006

Parisi Empty
MesazhTitulli: Re: Parisi   Parisi Icon_minitime6/10/2006, 8:04 pm

MAJAT... Laughing

Te fala Morrisonit.... i merzitur Ishte i mire i shkreti... lol!

Nje per Belulin
Parisi Img23460tn.th
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.clas.wayne.edu/Physics/
coucou
Admin
Admin
coucou

Male Numri i postimeve : 444
Age : 36
Vendndodhja : Some where over the rainbow...
Profesioni : Student
Registration date : 07/06/2006

Parisi Empty
MesazhTitulli: Re: Parisi   Parisi Icon_minitime9/15/2006, 3:10 pm

Parisi Pict0018yu6

_________________
Friendship is like underware, always near you
like condoms, always protecting you
and...
like Viagra, lift-up when you're down!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
linux_chick
Super-Moderator
Super-Moderator
linux_chick

Female Numri i postimeve : 540
Age : 35
Vendndodhja : bx,france
Profesioni : studente
Registration date : 31/05/2006

Parisi Empty
MesazhTitulli: Re: Parisi   Parisi Icon_minitime9/15/2006, 4:08 pm

ore coucou mos me merr te drejten e autorit Laughing
te njejten foto e ke te FOTO PA TEME Laughing

_________________
A good friend is like a computer
I ‘enter’ your life,
I ‘save’ you in my heart
‘Format’ your problems
‘Shift’ you to opportunities
And never ‘delete’ you from my memory
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
coucou
Admin
Admin
coucou

Male Numri i postimeve : 444
Age : 36
Vendndodhja : Some where over the rainbow...
Profesioni : Student
Registration date : 07/06/2006

Parisi Empty
MesazhTitulli: Re: Parisi   Parisi Icon_minitime9/15/2006, 5:57 pm

pikacu shkruajti:
ore coucou mos me merr te drejten e autorit Laughing
te njejten foto e ke te FOTO PA TEME Laughing

Boof se kisha haberin...E kishte ber zonjusha nga komp i te ciles po shkruaj dhe thash ta vendosja aty... Wink
Sa per Rights Reserved eshte vend publik ai ku eshte marre fotoja dhe per me shume nuk ka asnje te dhene file, as emer, as mbrojtje kundrejt piratimit...Per me shume Jardin de Luembourg esht ne Paris ca dreqin do qe nga Bordo ti qe merr kete foto Razz Razz

_________________
Friendship is like underware, always near you
like condoms, always protecting you
and...
like Viagra, lift-up when you're down!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
linux_chick
Super-Moderator
Super-Moderator
linux_chick

Female Numri i postimeve : 540
Age : 35
Vendndodhja : bx,france
Profesioni : studente
Registration date : 31/05/2006

Parisi Empty
MesazhTitulli: Re: Parisi   Parisi Icon_minitime9/15/2006, 8:04 pm

po mo po e kam bere une ate foto Laughing

pastaj thashe te vija nje foto te parisit, pse slejohet?? Laughing

_________________
A good friend is like a computer
I ‘enter’ your life,
I ‘save’ you in my heart
‘Format’ your problems
‘Shift’ you to opportunities
And never ‘delete’ you from my memory
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Parisi Empty
MesazhTitulli: Re: Parisi   Parisi Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Parisi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Njeshat e Raqit :: Arti&Kultura :: Fotografi&Montazhe :: Foto nga qyteti ku jetoj-
Kėrce tek: