Njeshat e Raqit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Njeshat e Raqit


 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!!

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
Dar DeVil
Admin
Admin
Dar DeVil

Male Numri i postimeve : 399
Age : 35
Vendndodhja : France
Registration date : 30/05/2006

Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!! Empty
MesazhTitulli: Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!!   Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!! Icon_minitime5/31/2006, 1:11 pm

Hyni ne rubriken REGJISTROHU ne krye te forumi dhe plotesoni formularin e regjistrimit me te dhenat tuaja.Ne moment do iu vije nje e-mail, ne adresen tuaj, me linkun e aktivizimit te llogarise tuaj.Klikoni aty dhe ne faqen qe do iu dale shkruani login dhe passwordin dhe ......MIRE SE VINI Ju urojme tia kaloni sa me mire ADMINISTRIMI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://njeshateraqit.superforum.fr
coucou
Admin
Admin
coucou

Male Numri i postimeve : 444
Age : 36
Vendndodhja : Some where over the rainbow...
Profesioni : Student
Registration date : 07/06/2006

Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!! Empty
MesazhTitulli: Plus!!!   Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!! Icon_minitime6/27/2006, 3:46 pm

Lutemi te mbushni dhe fushen "Localisation" (Qytet/Shtet) dhe gjinine ne fushen "Gender".
Keto do te lehtesojne ne njohjen e metejshme me anetaret.
Faleminderit!

ADMIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Korcarke mo...
Anetar
Anetar
Korcarke mo...

Female Numri i postimeve : 164
Age : 32
Vendndodhja : Ne zemren e tij
Profesioni : Gjimnaziste mo
Registration date : 13/07/2006

Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!! Empty
MesazhTitulli: Re: Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!!   Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!! Icon_minitime7/15/2006, 4:39 am

Po kete perse e keni vene kot njehere? Antaret e paregjistruar nuk mund ti lexojne temat e forumit. Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
linux_chick
Super-Moderator
Super-Moderator
linux_chick

Female Numri i postimeve : 540
Age : 35
Vendndodhja : bx,france
Profesioni : studente
Registration date : 31/05/2006

Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!! Empty
MesazhTitulli: Re: Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!!   Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!! Icon_minitime7/15/2006, 5:05 am

kete teme e lexojne... si bejme kot punet ne... Laughing

_________________
A good friend is like a computer
I ‘enter’ your life,
I ‘save’ you in my heart
‘Format’ your problems
‘Shift’ you to opportunities
And never ‘delete’ you from my memory
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Korcarke mo...
Anetar
Anetar
Korcarke mo...

Female Numri i postimeve : 164
Age : 32
Vendndodhja : Ne zemren e tij
Profesioni : Gjimnaziste mo
Registration date : 13/07/2006

Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!! Empty
MesazhTitulli: Re: Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!!   Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!! Icon_minitime7/15/2006, 2:08 pm

Po e lexojne antaret e forumi,ata qe tashme jane regjistruar njehere,se ata qe nuk jane regjistruar nuk e lexojne dot Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dar DeVil
Admin
Admin
Dar DeVil

Male Numri i postimeve : 399
Age : 35
Vendndodhja : France
Registration date : 30/05/2006

Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!! Empty
MesazhTitulli: Re: Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!!   Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!! Icon_minitime7/16/2006, 10:45 pm

Korcarke mo... shkruajti:
Po e lexojne antaret e forumi,ata qe tashme jane regjistruar njehere,se ata qe nuk jane regjistruar nuk e lexojne dot Laughing Laughing

Provoje njeher te besh log out, dmth klik ne DIL qe ndodhet ne menuja siper dhe provoje hyn dot neket teme apo jo.

PS: Dukesh qe e paske pare me vemendje te madhe forumin. Hallall per kete kurjeshtje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://njeshateraqit.superforum.fr
Korcarke mo...
Anetar
Anetar
Korcarke mo...

Female Numri i postimeve : 164
Age : 32
Vendndodhja : Ne zemren e tij
Profesioni : Gjimnaziste mo
Registration date : 13/07/2006

Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!! Empty
MesazhTitulli: Re: Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!!   Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!! Icon_minitime7/17/2006, 3:48 am

Po une me pare ne fillim kur nuk isha regjistruar provova te hap ate temen prezantime,se kete s'kisha pse ta hapja,s'e kisha problem per tu registruar ne forum se ja kam mare doren Shume i gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dar DeVil
Admin
Admin
Dar DeVil

Male Numri i postimeve : 399
Age : 35
Vendndodhja : France
Registration date : 30/05/2006

Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!! Empty
MesazhTitulli: Re: Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!!   Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!! Icon_minitime7/18/2006, 11:08 pm

Korcarke mo... shkruajti:
Po une me pare ne fillim kur nuk isha regjistruar provova te hap ate temen prezantime,se kete s'kisha pse ta hapja,s'e kisha problem per tu registruar ne forum se ja kam mare doren Shume i gezuar

He se nuk ka gje jo, po dukesh ti qe ja u ke marr doren forumeve, se nuk le dite pa shkruar, urime per kete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://njeshateraqit.superforum.fr
Sponsored content
Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!! Empty
MesazhTitulli: Re: Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!!   Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Njeshat e Raqit :: Hyrja :: Si te regjistroheni ne forum-
Kėrce tek: