Njeshat e Raqit 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Tema shoqerore

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Historia

Diskutime mbi historine shqiptare dhe te huaj. Dokumenta interesante
553Napoleon Bonopar...
1/29/2007, 8:36 pm
manjetik Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Letersia

Per te apasionuarit  e letersise,letersi shqiptare dhe e huaj. Krijime te anetareve . . .
681Nese jeta juaj d...
10/7/2007, 12:50 am
Dar DeVil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjeografia

Ketu do te mund te diskutoni mbi gjeografine e shqiperise dhe te botes.Si dhe per vende te cilat do te donit ti vizitonit . . .
358Bejeni Shqiprine...
1/23/2007, 7:20 pm
Dhimiter Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Arsimi

Sistemi arsimor, problemet, poltikat dhe zhvillimi nė Shqipėri. Universitetet shqiptare dhe ato te huaja. Studentėt shqiptarė dhe arritjet e tyre kudo nė botė . . .
424shkollat e larta...
2/9/2007, 7:18 pm
LUCKY Shiko mesazhin e fundit
Tema shoqerore Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur