Njeshat e Raqit


 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Parisi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
coucou
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 444
Age : 33
Vendndodhja : Some where over the rainbow...
Profesioni : Student
Registration date : 07/06/2006

MesazhTitulli: Cathedrale de Reims (Notre Dammes de Reims)   6/9/2006, 11:45 am
_________________
Friendship is like underware, always near you
like condoms, always protecting you
and...
like Viagra, lift-up when you're down!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
linux_chick
Super-Moderator
Super-Moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 540
Age : 32
Vendndodhja : bx,france
Profesioni : studente
Registration date : 31/05/2006

MesazhTitulli: Re: Parisi   6/10/2006, 1:41 am

Coucou shume te bukura fotografite e Notre Dame, eshte nje nga kishat qe me pelqen me shume.
Dhe qe nuk lodhem duke e pare sa here qe e vizitoj.
Tani jo se e vizitoj perdite Razz ,se jam ne qytet tjeter, po kur jam ne paris..
Laughing

_________________
A good friend is like a computer
I ‘enter’ your life,
I ‘save’ you in my heart
‘Format’ your problems
‘Shift’ you to opportunities
And never ‘delete’ you from my memory
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
coucou
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 444
Age : 33
Vendndodhja : Some where over the rainbow...
Profesioni : Student
Registration date : 07/06/2006

MesazhTitulli: Tombe de James Duglas Morrison (The Doors) et la Tour Eiffel   6/10/2006, 1:06 pm


_________________
Friendship is like underware, always near you
like condoms, always protecting you
and...
like Viagra, lift-up when you're down!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LUCKY
Anetar
Anetar
avatar

Female Numri i postimeve : 285
Age : 33
Vendndodhja : Michigan - USA
Profesioni : MEDICAL Student/NUCLEAR PHYSICS/MATHEMATICS
Registration date : 08/06/2006

MesazhTitulli: Re: Parisi   6/10/2006, 8:04 pm

MAJAT... Laughing

Te fala Morrisonit.... i merzitur Ishte i mire i shkreti... lol!

Nje per Belulin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.clas.wayne.edu/Physics/
coucou
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 444
Age : 33
Vendndodhja : Some where over the rainbow...
Profesioni : Student
Registration date : 07/06/2006

MesazhTitulli: Re: Parisi   9/15/2006, 3:10 pm


_________________
Friendship is like underware, always near you
like condoms, always protecting you
and...
like Viagra, lift-up when you're down!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
linux_chick
Super-Moderator
Super-Moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 540
Age : 32
Vendndodhja : bx,france
Profesioni : studente
Registration date : 31/05/2006

MesazhTitulli: Re: Parisi   9/15/2006, 4:08 pm

ore coucou mos me merr te drejten e autorit Laughing
te njejten foto e ke te FOTO PA TEME Laughing

_________________
A good friend is like a computer
I ‘enter’ your life,
I ‘save’ you in my heart
‘Format’ your problems
‘Shift’ you to opportunities
And never ‘delete’ you from my memory
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
coucou
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 444
Age : 33
Vendndodhja : Some where over the rainbow...
Profesioni : Student
Registration date : 07/06/2006

MesazhTitulli: Re: Parisi   9/15/2006, 5:57 pm

pikacu shkruajti:
ore coucou mos me merr te drejten e autorit Laughing
te njejten foto e ke te FOTO PA TEME Laughing

Boof se kisha haberin...E kishte ber zonjusha nga komp i te ciles po shkruaj dhe thash ta vendosja aty... Wink
Sa per Rights Reserved eshte vend publik ai ku eshte marre fotoja dhe per me shume nuk ka asnje te dhene file, as emer, as mbrojtje kundrejt piratimit...Per me shume Jardin de Luembourg esht ne Paris ca dreqin do qe nga Bordo ti qe merr kete foto Razz Razz

_________________
Friendship is like underware, always near you
like condoms, always protecting you
and...
like Viagra, lift-up when you're down!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
linux_chick
Super-Moderator
Super-Moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 540
Age : 32
Vendndodhja : bx,france
Profesioni : studente
Registration date : 31/05/2006

MesazhTitulli: Re: Parisi   9/15/2006, 8:04 pm

po mo po e kam bere une ate foto Laughing

pastaj thashe te vija nje foto te parisit, pse slejohet?? Laughing

_________________
A good friend is like a computer
I ‘enter’ your life,
I ‘save’ you in my heart
‘Format’ your problems
‘Shift’ you to opportunities
And never ‘delete’ you from my memory
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Parisi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Parisi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Njeshat e Raqit :: Arti&Kultura :: Fotografi&Montazhe :: Foto nga qyteti ku jetoj-
Kėrce tek: