Njeshat e Raqit


 
ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dar DeVil
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 399
Age : 33
Vendndodhja : France
Registration date : 30/05/2006

MesazhTitulli: Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!!   5/31/2006, 1:11 pm

Hyni ne rubriken REGJISTROHU ne krye te forumi dhe plotesoni formularin e regjistrimit me te dhenat tuaja.Ne moment do iu vije nje e-mail, ne adresen tuaj, me linkun e aktivizimit te llogarise tuaj.Klikoni aty dhe ne faqen qe do iu dale shkruani login dhe passwordin dhe ......MIRE SE VINI Ju urojme tia kaloni sa me mire ADMINISTRIMI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://njeshateraqit.superforum.fr
coucou
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 444
Age : 33
Vendndodhja : Some where over the rainbow...
Profesioni : Student
Registration date : 07/06/2006

MesazhTitulli: Plus!!!   6/27/2006, 3:46 pm

Lutemi te mbushni dhe fushen "Localisation" (Qytet/Shtet) dhe gjinine ne fushen "Gender".
Keto do te lehtesojne ne njohjen e metejshme me anetaret.
Faleminderit!

ADMIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Korcarke mo...
Anetar
Anetar
avatar

Female Numri i postimeve : 164
Age : 29
Vendndodhja : Ne zemren e tij
Profesioni : Gjimnaziste mo
Registration date : 13/07/2006

MesazhTitulli: Re: Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!!   7/15/2006, 4:39 am

Po kete perse e keni vene kot njehere? Antaret e paregjistruar nuk mund ti lexojne temat e forumit. Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
linux_chick
Super-Moderator
Super-Moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 540
Age : 32
Vendndodhja : bx,france
Profesioni : studente
Registration date : 31/05/2006

MesazhTitulli: Re: Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!!   7/15/2006, 5:05 am

kete teme e lexojne... si bejme kot punet ne... Laughing

_________________
A good friend is like a computer
I ‘enter’ your life,
I ‘save’ you in my heart
‘Format’ your problems
‘Shift’ you to opportunities
And never ‘delete’ you from my memory
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Korcarke mo...
Anetar
Anetar
avatar

Female Numri i postimeve : 164
Age : 29
Vendndodhja : Ne zemren e tij
Profesioni : Gjimnaziste mo
Registration date : 13/07/2006

MesazhTitulli: Re: Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!!   7/15/2006, 2:08 pm

Po e lexojne antaret e forumi,ata qe tashme jane regjistruar njehere,se ata qe nuk jane regjistruar nuk e lexojne dot Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dar DeVil
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 399
Age : 33
Vendndodhja : France
Registration date : 30/05/2006

MesazhTitulli: Re: Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!!   7/16/2006, 10:45 pm

Korcarke mo... shkruajti:
Po e lexojne antaret e forumi,ata qe tashme jane regjistruar njehere,se ata qe nuk jane regjistruar nuk e lexojne dot Laughing Laughing

Provoje njeher te besh log out, dmth klik ne DIL qe ndodhet ne menuja siper dhe provoje hyn dot neket teme apo jo.

PS: Dukesh qe e paske pare me vemendje te madhe forumin. Hallall per kete kurjeshtje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://njeshateraqit.superforum.fr
Korcarke mo...
Anetar
Anetar
avatar

Female Numri i postimeve : 164
Age : 29
Vendndodhja : Ne zemren e tij
Profesioni : Gjimnaziste mo
Registration date : 13/07/2006

MesazhTitulli: Re: Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!!   7/17/2006, 3:48 am

Po une me pare ne fillim kur nuk isha regjistruar provova te hap ate temen prezantime,se kete s'kisha pse ta hapja,s'e kisha problem per tu registruar ne forum se ja kam mare doren Shume i gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dar DeVil
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 399
Age : 33
Vendndodhja : France
Registration date : 30/05/2006

MesazhTitulli: Re: Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!!   7/18/2006, 11:08 pm

Korcarke mo... shkruajti:
Po une me pare ne fillim kur nuk isha regjistruar provova te hap ate temen prezantime,se kete s'kisha pse ta hapja,s'e kisha problem per tu registruar ne forum se ja kam mare doren Shume i gezuar

He se nuk ka gje jo, po dukesh ti qe ja u ke marr doren forumeve, se nuk le dite pa shkruar, urime per kete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://njeshateraqit.superforum.fr
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Per tu regjistruar?! Shume e thjeshte!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Njeshat e Raqit :: Hyrja :: Si te regjistroheni ne forum-
Kėrce tek: